Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Ročník 2019/2020

Majstrovstvá okresu II. trieda

1.kolo
STK Kalná nad Hronom A - TJ Tatran Pukanec A 

14:4

Body za Kalnú B: Kalina Lukáš 4,5/0, Pásztor Jozef 3,5/1, Zsigmond Arpád 3/1, Kicsindi Tomáš 3/1

2.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Tekovské Lužany B
15:3

Body za Kalnú B: Kalina Lukáš 4,5/0, Zsigmond Arpád 4/0, Pásztor Jozef 3,5/1, Lukniš Lukáš 1,5/1, Nichta Pavol 1,5/1

3.kolo
STK Žemberovce A - STK Kalná nad Hronom B  8:10
10:8

 Body za Kalnú B: Kalina Lukáš 3,5/1, Zsigmond Arpád 2/2, Markuš Matej 1,5/3, Nichta Pavol 1,5/1, Lukniš Nikolas 1,5/1

4.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Rybník E

10:8 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 3,5/1, Pásztor Jozef 2,5/2, Zsigmond Arpád 2/0, Markuš Matej 2/2, Lukniš Lukáš 0/2
5.kolo
STK Hronovce B - STK Kalná nad Hronom B
4:14 Body za Kalnú B: Kalina Lukáš 4,5/0, Pásztor Jozef 3,5/1, Zsigmond Arpád 3/1, Markuš Matej 1/1, Kicsindi Tomáš 2/0
6.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Čajkov B
16:2 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Lukniš Lukáš 3,5/0, Lukniš Nikolas 3,5/1, Chlpík Peter 3,5/1, Nichta Pavol 1/0
7.kolo
STK Žemberovce B - STK Kalná nad Hronom A
0:18

Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Pástor Jozef 4,5/0, Nichta Pavol 4,5/0, Kicsindi Tomáš 2,5/0, Zsigmond Arpád 2/0

8.kolo
STK Pukanec A - STK Kalná nad Hronom A
4:14 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Lukniš Nikolas 4,5/0, Lukniš Lukáš 3,5/0, Markuš Matej 1,5/0, Chlpík Peter 0/4
9.kolo
STK Tekovské Lužany B - STK Kalná nad Hronom A
0:18 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Lukniš Nikolas 4,5/0, Pastor Jozef 4,5/0, Zsigmond Arpád 4,5/0
10.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Žemberovce A
12:6 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Pastor Jozef 3,5/0, Zsigmond Arpád 2/1, Lukniš Nikolas 2/2, Chlpík Peter 0/1
11.kolo
STK Rybník E - STK Kalná nad Hronom A 3:15
3:15 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Zsigmond Arpád 4/0, Pastor Jozef 2,5/0, Lukniš Nikolas 2,5/2, Lukniš Lukáš 1,5/1
12.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Hronovce B
12:6 Body za Kalnú A: Zsigmond Arpád 4/0, Pastor Jozef 3/1, Markuš Matej 3/1, Lukniš Lukáš 2/2
13.kolo
STK Čajkov B - STK Kalná nad Hronom A
6:12 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Pastor Jozef 3,5/1, Lukniš Nikolas 3/1, Markuš Matej 1/3
14.kolo
STK Kalna nad Hronom A - STK Žemberovce B
17:1 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Nichta Pavol 4,5/0, Kicsindi Tomáš 4,5/0, Pastor Jozef 2,5/0, Markuš Matej 1/1

 

STK Kalná nad Hronom A vybojovalo postup do vyššej súťaže - Majstrovstvá okresu I. trieda

 

Tabulka soutěže po 14. kole -  MO II.trieda
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body
1 STK Kalná n/Hronom A  14 14 0 0 0 651:260 197:55 42
2 STK Žemberovce A  14 11 0 3 0 574:334 170:82 36
3 STK Hronovce B  14 8 1 5 0 522:427 148:104 31
4 STK Tek.Lužany B  14 6 2 6 0 470:479 125:127 28
5 STK Rybník E  13 5 2 6 0 414:454 111:123 25
6 STK Čajkov B  14 4 1 9 0 420:498 109:143 23
7 TJ Tatran Pukanec A  13 2 1 10 0 328:565 74:160 18
8 STK Žemberovce B  14 1 1 12 0 284:646 56:196 17