Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

PACI PAC A KAMARÁTI

PACI PAC A KAMARÁTI 2Mestské kultúrne stredisko Levice Vás pozýva na detské predstavenie PACI PAC A KAMARÁTI.

Dátum konania: 5. 5. 2020 začiatok od 17:00

Miesto konania: CK Junior, 93401 Levice

Typ akcie: divadlo

Organizátor: Mestské kultúrne stredisko Levice

Plné vstupné: 7 €

Detské predstavenie PACI  PAC, ktoré sa malo konať 16.3.2020 v CK Junior sa z dôvodu preventívnych opatrení na zamedzenie šírenia nového koronavírusu prekladá na nový termín.

Predstavenie sa bude konať 5.5.2020 o 17.00 v CK  JUNIOR

 

Zakúpené vstupenky na pôvodný termín ostávajú v platnosti.

 

Predpredaj vstupeniek: Levická informačná agentúra, www.mskslevice.sk, www.predpredaj.sk

Po jesennej časti turné sa Paci Pac vracajú v plnej sile, aby navštívili ďalších 20 miest naprieč celým Slovenskom s novou show, plnou chytľavých pesničiek, veselých postavičiek a krásnych kulís, ktoré vás zoberú do rozprávkového sveta. S Pánom Trampolínim si zaskáčete na trampolíne, Levík Leo vás naučí, že nie každý lev musí byť len mäsožravý a vysvetlíme si, prečo je Mliečko pre deti také zdravé! Samozrejme sa všetci návštevníci môžu tešiť aj na naše už klasické youtubové hity ako Slon, Ťapy Ťap, Darček, či Čarbičky. Hovorí Mário Praženec, známy ako PAC:’ Venovali sme špeciálnu pozornosť tomu, aby sme náš program čo najviac vyšperkovali. Nové kostýmy sú naozaj perfektné a bude sa na čo pozerať, no a samozrejme aj čo počúvať’, pričom PACI, Adriana Pešinová dodáva:’ Už sa nesmierne teším, ako ďalším fanúšikom naživo predstavíme novinky a zvedavá som najmä na zastávky, kde sme dlhšie nehrali…’

Ako ste už na našich koncertoch zvyknutí, každé dieťa pri vstupe obdrží chutné a zdravé mliečko Brejky a to úplne zadarmo! :)


Vytvorené: 15. 1. 2020
Posledná aktualizácia: 11. 3. 2020 14:30