Tekov z neba

Tekov z neba

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

 

ODKAZY

Gastrocentrum

Wellnessvodacky_klubecavzakladna_skolasos

Kalendár obecných akcií

Po Ut St Št Pia So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Komisie pri Obecnom zastupiteľstve v Kalnej nad Hronom

Komisia sociálnych vecí a zdravotníctva:

Predseda: p. Janette Kúdeľová

Členovia:

Helena Vargová

Iveta Pokoracká

Štefan Nádaši

Mgr. Božena Zummerová

Eva Ďuriačová

Alena Bátovská

Komisia pre finančnú správu a správu obecného majetku:

Predseda: Ing. Otto Lúdl

Členovia:

Ing. Igor Gogora

Ing. Zuzana Deáková

Ing. Roman Gogora

Ing. Arpád Zsigmond

Michal Guťan

Roland Bogár

Michal Hajtó

Beňadik Zummer

Janette Kúdeľová

Pavel Bátovský

Ondrej Szilvás

Roman Lacek

Komisia verejného poriadku:

Predseda: p. Michal Guťan

Členovia:

Mgr. Denisa Belfiová

Mgr. Terézia Soláriková

Mgr. Július Furik

Ernest Kovács

Ing. Štefan Urban

p. Beňadik Zummer

Komisia pre rozvoj vzdelávania a kultúry:

Plán práce na rok 2017.xlsx
Predseda: p. Roland Bogár

Členovia:

Sylvia Poliaková

Mgr. Janka Géciová

Mgr. Dagmar Hajtóová

Mgr. Eva Krchová

Mgr. Ivana Nemčeková

Mgr. Peter Lipták

Pavel Bátovský

Bc. Lucia Dobóová

Ing. Zuzana Deáková

Komisia mládeže a športu:

PLÁN TURISTICKÝCH AKCIÍ NA ROK 2017 V KALNEJ NAD HRONOM

Plán práce komisie na rok 2017

Predseda: p. Pavel Bátovský

Členovia:

Michaela Bátovská

Roland Bogár

Peter Cigáň

Jozef Garaj

Ing. Igor Gogora

Ing. Roman Gogora

Mgr. Peter Lipták

Mgr. Rastislav Magna

Ing. Arpád Zsigmond

Mgr. Božena Zummerová

Jaroslav Fraňo

Komisia výstavby a služieb:

Predseda: p. Beňadik Zummer

Členovia:

Ing. Vladimír Uhrík

Ing. Libor Chmelničný

Ing. Arpád Vajda

Ing. Arpád Zsigmond

Ing. Monika Vargová

Ing. Igor Gogora

Ing. Otto Lúdl

Roman Lacek

Michal Guťan

Pavel Bátovský

Janette Kúdeľová

Ondrej Szilvás

Roland Bogár

Dávid Kráľ

Marian Mazáň

Ing. Gabriela Nádašdyová

Komisia životného prostredia:

Predseda: p. Ondrej Szilvás

Členovia:

Ing. Tibor Pálinkáš

Ján Kosnovský

Richard Rafael

Roman Lacek

Ing. Miloš Martinovský

Beňadik Zummer

Ing. Igor Gogora

Mgr. Martin Hajtó

Komisia pre občianske záležitosti

Členovia komisie:

Ing. Ladislav Éhn

Jozef Havlík

Anežka Jančová

Katarína Krchová

Andrea Vajdová

Ing. Erika Lajtošová

Silvia Meszárosová

Jozef Gonda

Alena Hallová

Ing. Arpád Vajda

Mgr. Eva Krchová

Ing. Otto Lúdl

Beňadik Zummer

Sylvia Poliaková

Jozef Garaj

Komisia pre verejné obstarávanie:

Predseda: Ing. Otto Lúdl

Členovia:

Ing. Igor Gogora

Ing. Zuzana Deáková

Ing. Roman Gogora

Ing. Arpád Zsigmond

Michal Guťan

Roland Bogár

Michal Hajtó

Beňadik Zummer

Janette Kúdeľová

Pavel Bátovský

Ondrej Szilvás

Roman Lacek

Ing. Vladislav Omelina