Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Ročník 2019/2020

Majstrovstvá okresu II. trieda

1.kolo
STK Kalná nad Hronom A - TJ Tatran Pukanec A 

14:4

Body za Kalnú B: Kalina Lukáš 4,5/0, Pásztor Jozef 3,5/1, Zsigmond Arpád 3/1, Kicsindi Tomáš 3/1

2.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Tekovské Lužany B
15:3

Body za Kalnú B: Kalina Lukáš 4,5/0, Zsigmond Arpád 4/0, Pásztor Jozef 3,5/1, Lukniš Lukáš 1,5/1, Nichta Pavol 1,5/1

3.kolo
STK Žemberovce A - STK Kalná nad Hronom B  8:10
10:8

 Body za Kalnú B: Kalina Lukáš 3,5/1, Zsigmond Arpád 2/2, Markuš Matej 1,5/3, Nichta Pavol 1,5/1, Lukniš Nikolas 1,5/1

4.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Rybník E

10:8 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 3,5/1, Pásztor Jozef 2,5/2, Zsigmond Arpád 2/0, Markuš Matej 2/2, Lukniš Lukáš 0/2
5.kolo
STK Hronovce B - STK Kalná nad Hronom B
4:14 Body za Kalnú B: Kalina Lukáš 4,5/0, Pásztor Jozef 3,5/1, Zsigmond Arpád 3/1, Markuš Matej 1/1, Kicsindi Tomáš 2/0
6.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Čajkov B
16:2 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Lukniš Lukáš 3,5/0, Lukniš Nikolas 3,5/1, Chlpík Peter 3,5/1, Nichta Pavol 1/0
7.kolo
STK Žemberovce B - STK Kalná nad Hronom A
0:18

Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Pástor Jozef 4,5/0, Nichta Pavol 4,5/0, Kicsindi Tomáš 2,5/0, Zsigmond Arpád 2/0

8.kolo
STK Pukanec A - STK Kalná nad Hronom A
4:14 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Lukniš Nikolas 4,5/0, Lukniš Lukáš 3,5/0, Markuš Matej 1,5/0, Chlpík Peter 0/4
9.kolo
STK Tekovské Lužany B - STK Kalná nad Hronom A
0:18 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Lukniš Nikolas 4,5/0, Pastor Jozef 4,5/0, Zsigmond Arpád 4,5/0
10.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Žemberovce A
12:6 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Pastor Jozef 3,5/0, Zsigmond Arpád 2/1, Lukniš Nikolas 2/2, Chlpík Peter 0/1
11.kolo
STK Rybník E - STK Kalná nad Hronom A 3:15
3:15 Body za Kalnú A: Kalina Lukáš 4,5/0, Zsigmond Arpád 4/0, Pastor Jozef 2,5/0, Lukniš Nikolas 2,5/2, Lukniš Lukáš 1,5/1
12.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Hronovce B
12:6 Body za Kalnú A: Zsigmond Arpád 4/0, Pastor Jozef 3/1, Markuš Matej 3/1, Lukniš Lukáš 2/2

 

Tabulka soutěže po 12. kole -  MO II.trieda
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body
1 STK Kalná n/Hronom A  12 12 0 0 0 557:230 168:48 36
2 STK Žemberovce A  12 10 0 2 0 501:276 149:67 32
3 STK Hronovce B  12 8 1 3 0 472:337 138:78 29
4 STK Tek.Lužany B  12 4 2 6 0 389:423 101:115 22
5 STK Rybník E  12 4 2 6 0 380:427 101:115 22
6 STK Čajkov B  12 4 1 7 0 367:420 96:120 21
7 TJ Tatran Pukanec A  12 2 1 9 0 295:525 67:149 17
8 STK Žemberovce B  12 0 1 11 0 237:560 44:172 13