Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Ročník 2018/2019

Majstrovstvá okresu I. trieda

1.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK N. Baňa/Podlužany C 

5:13

Body za Kalnú A: Lukniš Lukáš 2/2, Markuš Matej 2/2, Pásztor Jozef 1/3

2.kolo
STK Rybník D - STK Kalná nad Hronom A
12:6

Body za Kalnú A: Pásztor Jozef 2/2, Lukniš Lukáš 2/2, Madarász Eugen 1/3, Markuš Matej 1/3

3.kolo
STK Kalná nad Hronom A  -  STK Tekovské Lužany A
10:8

Body za Kalnú A: Lipták Ladislav 4,5/0, Madarász Eugen 3/1, Lukniš Lukáš 2,5/2, Markuš Matej 0/1, Pásztor Jozef 0/3

4.kolo
STO Sikenica-Jur B - STK Kalná nad Hronom A
13:5

Body za Kalnú A: Lipták Ladislav 3/1, Markuš Matej 2/2, Lukniš Nikolas 0/4, Lukniš Lukáš 0/4

 

 

Tabulka soutěže po 4. kole -  MO I.trieda

# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body VU VS VZ VB
1 STO Sikenica-Jur B  4 4 0 0 0 173:94 49:23 12        
2 STK N.Baňa/Podlužany C  3 3 0 0 0 128:57 38:16 9        
3 SO Levice A  3 3 0 0 0 120:83 34:20 9        
4 STK Rybník D  3 1 1 1 0 99:102 28:26 6        
5 STK Tek.Lužany A  4 1 0 3 0 111:149 29:43 6        
6 STK Hronovce A  4 1 0 3 0 114:152 28:44 6        
7 STK Kalná n/Hronom A  4 1 0 3 0 102:162 26:46 6        
8 STK Ip.Sokolec A  4 0 1 3 0 122:148 33:39 5        
9 STK Čajkov A  3 1 0 2 0 87:109 23:31 5        

Majstrovstvá okresu II. trieda

1.kolo
STK Žemberoce A - STK Kalná nad Hronom B

7:11

Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 4,5/0, Nichta Pavol 3,5/0, Švec Miroslav 3/0

2.kolo
STK Kalná nad Hronom B - TJ Pukanec A
9:9

Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 3,5/1, Švec Miroslav 3/1, Lukniš Nikolas 2,5/2, Bátovský MArtin 0/4

3.kolo
STK Rybník E - STK Kalná nad Hronom B 
3:15

 Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 4,5/0, Švec Miroslav 4/0, Nichta Pavol 3,5/1, Kicsindi Tomáš 3/1

4.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Iňa A  9:9
9:9 Body za Kalnú B: Nichta Pavol 3/1, Švec Miroslav 3/1, Zsigmond Arpád 3/1, Bátovský MArtin 0/4

 

Tabulka soutěže po 4. kole -  MO II.trieda
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body
1 STK Mýtne Ludany B  4 3 1 0 0 180:86 55:17 11
2 STK Kalná n/Hronom B  4 2 2 0 0 141:111 44:28 10
3 STK Hronovce B  4 3 0 1 0 155:113 42:30 10
4 STK Rybník E  3 2 0 1 0 104:99 27:27 7
5 STK Iňa A  4 1 1 2 0 118:137 34:38 7
6 TJ Tatran Pukanec A  4 1 1 2 0 109:151 28:44 7
7 STO Sikenica-Jur C  3 1 1 1 0 107:100 30:24 6
8 STK Žemberovce A  3 0 0 3 0 80:123 16:38 3
9 STK Čajkov B  3 0 0 3 0 63:137 12:42 3