Tekov z neba

Tekov z neba

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

 

ODKAZY

Gastrocentrum

Wellnessvodacky_klubecavzakladna_skolasos

Kalendár obecných akcií

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Ročník 2017/2018

Majstrovstvá okresu I. trieda

1.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Rybník D

8:10

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3,5/1, Lukniš Lukáš 2,5/2, Markuš Matej 2/2, Nichta Pavol 0/4

2.kolo
STK Kalná nad Hronom A

volno  

3.kolo
STK Kalná nad Hronom A - TJ Hont. Trsťany/ Dudunce D

4:14

Body za Kalnú A: Lukniš Lukáš 2,5/2, Madarász Eugen 1,5/3, Nichta Pavol 0/4, Švec Miroslav 0/4

4.kolo
STK Tekovské Lužany A - STK Kalná nad Hronom A

7:11

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3,5/0, Lukniš Lukáš 1,5/2, Markuš Matej 1/0, Lipták Ladislav 0/2, Lukniš Nikolas 0/3, wo 5

 

5.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Čajkov A

2:16

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 1/3, Lipták Ladislav 0,5/4, Uhliar Martin 0,5/4, Lukniš Lukáš 0/4

6.kolo
STK Ipeľský Sokolec A - STK Kalná nad Hronom A

10:8 Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3/1, Lukniš Lukáš 2/2, Uhliar Martin 1,5/0, Lipták Ladislav 1/2, Lukniš Nikolas 0,5/4

7.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Mýtne Ludany A

9:9

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 4/0, Lipták Ladislav 4/0, Lukniš Lukáš 1/3, Hrdlička Marek 0/4

8.kolo
STK Kalná nad Hronom A - SO Levice A

3:15

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 2/2, Švec Miroslav 1/3, Lukniš Lukáš 0/4, Lipták Ladislav 0/3, Nichta Pavol 0/1

9.kolo
STK N.Baňa/Podlužany C - STK Kalná nad Hronom A

7:11 Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3,5/1, Lukniš Lukáš 3,5/1, Markuš Matej 2/2, Nichta Pavol 1/0, Švec Miroslav 1/2

10.kolo
STK Rybník D - STK Kalná nad Hronom A

10:8 Body za Kalnú A: Lukniš Lukáš 2,5/2, Madarász Eugen 2,5/2, Markuš Matej 2/2, Švec Miroslav 1/3
11.kolo
STK Kalná nad Hronom A
voľno  
12.kolo
STK Hont. Trsťany D - STK Kalná nad Hronom A
9:9 Body za Kalnú A: Lukniš Lukáš 3,5/1, Madarász Eugen 3,5/1, Lipták Ladislav 2/2, Lukniš Nikolas 0/4
13.kolo
STK Kalná nad Hronom - STK Tek. Lužany A
13:5 Body za Kalnú A: Madarász Eugen 4,5, Uhliar Martin 3,5, Lipták Ladislav 2,5, Lukniš Lukáš 2,5
Tabulka soutěže po 13. kole -  MO I.trieda
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body VU VS VZ VB
1 STK Čajkov A  12 9 1 2 0 495:336 141:75 31        
2 STK Mýtne Ludany A  11 8 2 1 0 416:323 113:85 29        
3 STK Ip.Sokolec A  11 7 1 3 0 405:334 113:85 26        
4 SO Levice A  11 6 2 3 0 373:356 101:97 25        
5 TJ Hont.Trsťany/Dudi D  12 4 3 5 0 427:390 115:101 23        
6 STK N.Baňa/Podlužany C  11 4 2 5 0 353:353 102:96 21        
7 STK Kalná n/Hronom A  11 3 2 6 0 337:406 86:112 19        
8 STK Tek.Lužany A  12 1 1 10 0 311:500 70:146 15 1-0-0-0 37:33 10:8 3
9 STK Rybník D  11 2 0 9 0 298:417 77:121 15 0-0-1-0 33:37 8:10 1

 

Majstrovstvá okresu II. trieda


 

1.kolo
STK Hronovce A - STK Kalná nad Hronom B

14:4

Body za Kalnú B: Nádaši Štefan 2/2,  Zsigmond Arpád 2/2,  Švec Miroslav 0/4, Bátovský Martin 0/4

2.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Rybník E

11:7

Body za Kalnú B: Uhliar Martin 4,5/0, Zsigmond Arpád 4,5/0, Švec Miroslav 1,5/3, Nádaši Štefan 0,5/0

3.kolo
STK Pukanec A - STK Kalná nad Hronom B

9:9 Body za Kalnú B: Nichta Pavol 3,5/1, Zsigmond Arpád 3,5/1, Švec Miroslav 2/2, Bátovský Martin 0/4

4.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Mýtne Ludany B

5:13 Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 3,5/1,  Švec Miroslav 1/3, Nichta Pavol 0,5/4, Bátovský Martin 0/4  

5.kolo
STK Tekovské Lužany B - STK Kalná nad Hronom B

3:15 Body za Kalnú B: Lipták Peter 4,5/0, Zsigmond Arpád 4,5/0, Švec Miroslav 3,5/1, Nichta Pavol 2,5/0, Bátovský Martin 0/2 

6.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Čajkov B

8:10

Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 3,5/1,  Nichta Pavol 2,5/2, Markuš Matej 2/2, Švec Miroslav 0/2, Bátovský Martin 0/2

7.kolo
STK Hronovce B - STK Kalná nad Hronom B

8:10 Body za Kalnú B: Švec Miroslav 3/1, Zsigmond Arpád 3/1, Markuš Matej 2/2, Nichta Pavol 2/2 

8.kolo
STK Iňa A - STK Kalná nad Hronom B

6:12 Body za Kalnú B: Švec Miroslav 3,5/1, Zsigmond Arpád 3/1,  Nichta Pavol 3/1, Markuš Matej 2,5/1, Bátovský Martin 0/1 
9.kolo voľno  

10.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Hronovce A

5:13 Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 3/1,  Lipták Peter 2/2, Nichta Pavol 0/2, Chlpík Peter 0/4, Bátovský Martin 0/2  
11.kolo

STK Rybník E - STK Kalná nad Hronom B

8:10

  Body za Kalnú B: Markuš Matej 3,5/1, Švec Miroslav 3,5/1, Nichta Pavol 2/2, Zsigmond Arpád 1/1, Bátovský Martin 0/2
12.kolo
STK Kalná nad Hronom B - TJ Tatran Pukanec A
11:7 Body za Kalnú B: Uhliar Martin 3/1, Markuš Matej 3/1, Zsigmond Arpád 2,5/2,  Švec Miroslav 2/0, Nichta Pavol 0,5/4
13.kolo
STK Mýtne Ludany B - STK Kalná nad Hronom B
14:4 Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 2/2,  Chlpík Peter 1/3, Švec Miroslav 1/3, Markuš Matej 0/2, Bátovský Martin 0/2

 

Tabulka soutěže po 13. kole -  MO II.trieda
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body VU VS VZ VB
1 STK Mýtne Ludany B  12 11 0 1 0 525:295 155:61 34        
2 STK Hronovce A  11 11 0 0 0 437:291 129:69 33        
3 STK Čajkov B  12 7 1 4 0 420:372 115:101 27        
4 STK Kalná n/Hronom B  12 6 1 5 0 382:402 104:112 25        
5 TJ Tatran Pukanec A  11 4 2 5 0 374:351 104:94 21        
6 STK Hronovce B  12 4 0 8 0 403:399 107:109 20        
7 STK Rybník E  11 3 1 7 0 327:405 86:112 18        
8 STK Iňa A  11 2 1 8 0 320:397 79:119 16        
9 STK Tek.Lužany B  12 1 0 11 0 249:525 57:159 14