Tekov z neba

Tekov z neba

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

 

ODKAZYWellnessvodacky_klubecavzakladna_skolasoskarta_levicana

 

Kalendár obecných akcií

Po Ut St Št Pia So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Ročník 2016/2017

Majstrovstvá okresu I. trieda

1.kolo
Hont. Trsťany / Dudince D - STK Kalná A

9 :9

Body za Kalnú A: Slabý Dian 4,5/0, Lipták Ladislav 1,5/3, Lukniš Lukáš 1,5/3, Madarász Eugen 1,5/3

2.kolo
Kalná A - Hont. Trsťany / Dudunce E

odložené

 

3.kolo
STK Mýtne Ludany A - STK Kalná A

8:10

Body za Kalnú A : Slabý Dian 4,5/0, Madarász Eugen 3,5/1, Liptaák Ladislav 2/2, Lukniš Lukáš 0/4

4.kolo
STK Kalná A - STK Ipeľský Sokolec A

10:8

Body za Kalnú A : Slabý Dian 3,5/1, Madarász Eugen 2,5/2, Uhliar Martin 2/1, Lukniš Lukáš 2/2, Nichta Pavol 0/1

Dohrávka 2. kola
STK Kalná A - TJ Hont. Trsťany E

10:8

Body za Kalnú A : Lukniš Lukáš 3,5/1, Slabý Dian 2,5/2, Hrdlička Marek 2,5/2, Madarász Eugen 1,5/2, Lukniš Nikolas 0/1

5.kolo
STK Čajkov A - STK Kalná A

13:5

Body za Kalnú A : Slabý Dian 2,5/2, Madarász Eugen 1,5/3, Lukniš Lukáš 1/3, Uhliar Martin 0/4

6.kolo
STK Kalná A - STK Nová Baňa / Podlužany C

11:7

Body za Kalnú A : Hrdlička Marek 3/1, Madarász Eugen 3/1, Slabý Dian 3/1, Lipták Ladislav 2/2

7.kolo
SO Levice A - STK Kalná A

11:7

Body za Kalnú A : Slabý Dian 3/1, Hrdlička Marek 1,5/3, Uhliar Martin 1,5/3, Madarász Eugen 1/3 

8.kolo
STK Kalná A - STK Rybník D

12:6

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3,5/1, Slabý Dian 3,5/1, Hrdlička Marek 3/1, Lukniš Lukáš 2/1, Nichta Pavol 0/1

9.kolo
STK Demandice A - STK Kalná A

3:15

Body za Kalnú A: Slabý Dian 3,5/0, Madarász Eugen 3,5/0, Lipták Ladislav 2/1, Hrdlička Marek 1/1, Lukniš Lukáš 0/1, 5 bodov bez boja

10.kolo
STK Kalná A - STO Pohronie / Sikenica B

6:12

Body za Kalnú A : Slabý Dian  3/1, Madarász Eugen 2/2, Lukniš Lukáš 1/3, Uhliar Martin 0/3, Nichta Pavol 0/1 

11.kolo
TJ SAAG Šahy/Veľké Túrovce B - STK Kalná A

8:10

Body za Kalnú A : Slabý Dian 3,5/0, Madarász Eugen 3,5/1, Hrdlička Marek 1,5/3, Lukniš Lukáš 1,5/3, Lipták Ladislav 0/1 

12.kolo
Kalná A - Hont. Trsťany D

7:11

Body za Kalnú A : Slabý Dian 4/0, Madarász Eugen 2/2, Lukniš Lukáš 1/3, Nichta Pavol 0/4 
13.kolo

Hont. Trsťany E - Kalná A

8:10

Body za Kalnú A : Slabý Dian 3,5/1, Lukniš Lukáš 2,5/2, Uhliar Martin 2,5/2, Madarász Eugen 1,5/3 

14.kolo
Kalná Nad Hronom A - Mýtne Ludany A

10:8

Body za Kalnú A: 

Madarász Eugen 3,5/1, Slabý Dian 3/1, Lukniš Lukáš 2,5/2, Lukniš Nikolas 1/2, Zsigmond Arpád 0/1

15.kolo
STK Ip. Sokolec A - STK Kalná nad Hronom A

10:8

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3/1, Hrdlička Marek 2/2, Lipták Ladislav 1,5/3, Lipták Peter 1,5/3

16.kolo
STK Kalná A - STK Čajkov A

6:12

Body za Kalnú A: Slabý Dian 3/1, Madarász Eugen 2/2, Lipták Ladislav 1/3, Nichta Pavol 0/4

17.kolo
STK Nová Baňa/Podlužany C - STK Kalná nad Hronom A

12:6

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 2/2, Lukniš Lukáš 2/2, Uhliar Martin 2/2, Chlpík Peter 0/4

18.kolo
STK Kalná nad Hronom A - SO Levice A

5:13

Body za Kalnú A: Slabý Dian 3/1, Lipták Ladislav 2/2, Madarász Eugen 0/4, Lukniš Lukáš 0/4

19.kolo
STK Rybník D - STK Kalná nad Hronom A

11:7

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3,5/1, Slabý Dian 3/1, Lukniš Lukáš 0,5/4, Markuš Matej 0/4

20.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Demandice A

12:6

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3,5/1, Lukniš Lukáš 2,5/2, Lukniš Nikolas 2/2, Nichta Pavol 2/0, Uhliar Martin 2/0

21.kolo
STO Pohronie Sikenica B - STK Kalná nad Hronom A

16:2

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 1/3, Lukniš Lukáš 1/3, Uhliar Martin 0/4, Slabý Dian 0/4

22.kolo
STK Kalná nad Hronom A - TJ SAAG Sahy/V. Túrovce B

5:13

Body za Kalnú A: Slabý Dian 3/1, Lipták Ladislav 1/3, Madarász Eugen 1/3, Lukniš Lukáš 0/4 

 

Tabulka soutěže po 22. kole - Majstrovská súťaž A
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body VU VS VZ VB
1 STO POHR. SIKENICA B  22 19 2 1 0 948:495 279:117 62        
2 STK Čajkov A  22 18 3 1 0 982:467 290:105 61        
3 STK Rybník D  22 12 1 9 0 742:738 200:196 47 2-0-0-0 80:62 21:15 6
4 STK Ip.Sokolec A  22 12 1 9 0 739:743 197:199 47 0-0-2-0 62:80 15:21 2
5 SO Levice A  22 10 3 9 0 765:702 207:189 45        
6 Hont. Trsťany – Dudi D  22 8 5 9 0 659:819 174:222 43 1-1-0-0 70:64 20:16 5
7 STK Kalná n/Hronom A  22 10 1 11 0 701:777 183:213 43 0-1-1-0 64:70 16:20 3
8 STK Mýtne Ludany A  22 8 4 10 0 762:717 198:196 42        
9 STK N.Baňa/Podlužany C  22 8 3 11 0 702:744 186:210 41        
10 TJ SAAG Š./V.T. B  22 6 4 12 0 669:765 187:209 38        
11 STK Demandice A  22 3 3 16 0 574:887 144:252 31        
12 Hont. Trsťany – Dudi E  22 2 2 18 0 526:915 128:265 28        

Majstrovstvá okresu II. trieda

1.kolo
STK Kalná B - STK Mýtne Ludany B

13:5

Body za Kalnú B: Lukniš Lukáš 4/0, Lukniš Nikolas 3,5/1, Uhliar Martin 2,5/0, Zsigmond Arpád 2/1, Nichta Pavol 1/1, Švec Miroslav 0/1

2.kolo
STK Čajkov B - STK Kalná B

11:7

Body za Kalnú B: Lukniš Lukáš 3/1, Zsigmond Arpád 2/2, Hancko Tibor 1/2, Lukniš Nikolas 1/3, Nichta Pavol 0/1

3.kolo
STK Kalná B - STK Iňa A

15:3

Body za Kalnú B: Uhliar Martin 4/0, Lukniš Nikolas 4/0, Takács Jozef 3,5/1, Hancko Tibor 2,5/1, Švec Miroslav 1/1

4.kolo
STK Tekovské Lužany A - STK Kalná B

15:3

Body za Kalnú B: Gabrhel Milan 2/2, Chlpík Peter 1/3, Švec Miroslav 0/4

5.kolo
STK Kalná B - STK Ip. Sokolec B

7:11

Body za Kalnú B: Lukniš Nikolas 2,5/2, Nichta Pavol 2,5/2, Markuš Matej 1/3, Švec Miroslav 1/3

6.kolo
STK Pukanec A - STK Kalná B

10:8

Body za Kalnú B: Lukniš Lukáš 3/1, Nichta Pavol 2,5/2, Lukniš Nikolas 2/2, Švec Miroslav 0,5/4

7.kolo
STK Kalná B - STK Hronovce A

10:8

Body za Kalnú B: Lukniš Lukáš 3/1, Lukniš Nikolas 2,5/2, Lipták Peter 2,5/2, Švec Miroslav 2/2

8.kolo
STK Jur nad Hronom B - STK Kalná B

12:6

Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 3/1, Lipták Peter 1,5/3, Markuš Matej 1,5/3, Nichta Pavol 0/2, Švec Miroslav 0/2  

9.kolo
STK Kalná B - STK Rybník E

14:4

Body za Kalnú B: Nichta Pavol 4,5/0, Zsigmond Arpád 4,5/0, Lukniš Nikolas 2,5/2, Švec Miroslav 2,5/2

10.kolo
STK Rybník F - STK Kalná B

5:13

Body za Kalnú B: Lukniš Nikolas 4,5/0, Zsigmond Arpád 4/0, Švec Miroslav 2,5/2, Markuš Matej 2/2  

11.kolo
STK Kalná B - STK Tekovské Lužany B

15:3

Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 4,5/0, Nichta Pavol 4/0, Lukniš Nikolas 2,5/0, Lukniš Lukáš 2/0, Švec Miroslav 2/2

12.kolo
STK Hron14.koloovce B - STK Kalná B

0:18

Body za Kalnú B: Lukniš Lukáš, Uhliar Martin, Švec Miroslav a Zsigmond Arpád   všetci  4,5/0 

14.kolo
STK Mýtne Ludany B - STK Kalná B

9:9

Body za Kalnú B: Uhliar Martin 3/1, Zsigmond Arpád 3/1, Lukniš Nikolas 2/2, Švec Miroslav 1/1, Chlpík Peter 0/2
15.kolo

STK Kalná B - STK Čajkov B

6:12

Body za Kalnú B: Nichta Pavol 2,5/2, Zsigmond Arpád 1,5/3, Lukniš Nikolas 1/3, Švec Miroslav 1/3
16.kolo

STK Iňa A - STK Kalná B

6:12

Body za Kalnú B: Lukniš Lukáš 4/0, Zsigmond Arpád 4/0, Lukniš Nikolas 2,5/2, Nichta Pavol 1,5/1, Švec Miroslav 0/2

17.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Tek. Lužany A

9:9

Body za Kalnú B: Uhliar Martin 4,5/0, Zsigmond Arpád 2/1, Lukniš Lukáš 1,5/3, Nichta Pavol 1/3, Švec Miroslav 0/1

18.kolo
STK Ip. Sokolec B - STK Kalná nad Hronom B

12:6

Body za Kalnú B: Lukniš Nikolas 2,5/2, Uhliar Martin 2,5/2, Švec Miroslav 1/3, Chlpík Peter 0/2, Zsigmond Arpád 0/2

19.kolo
STK Kalná nad Hronom B - TJ Tatran Pukanec A

9:9

Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 3/1, Švec Miroslav 2,5/2, Lukniš Nikolas 2/2, Nichta Pavol 1,5/3 

20.kolo
STK Hronovce A - STK Kalná nad Hronom B

8:10

Body za Kalnú B: Lukniš Nikolas 3,5/1, Zsigmond Arpád 3/1, Markuš Matej 2,5/2, Chlpík Peter 1/3 

21.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Jur nad Hronom

6:12

Body za Kalnú B: Švec Miroslav 2,5/2, Nichta Pavol 1,5/3, Lukniš Nikolas 1/3, Zsigmond Arpád 1/3, Uhliar Martin 0/1 

22.kolo
STK Rybník E - STK Kalná nad Hronom B

8:10

Body za Kalnú B: Lukniš Nikolas 3,5/1, Švec Miroslav 3/1, Nichta Pavol 2/2, Chlpík Peter 1,5/3

23.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Rybník F

12:6

Body za Kalnú B: Nichta Pavol 4/0, Lukniš Nikolas 3,5/1, Zsigmond Arpád 2,5/2, Švec Miroslav 2/2   

24.kolo
STK Tek. Lužany B - STK Kalná nad Hronom B

4:14

Body za Kalnú B: Markuš Matej 3,5/1, Lukniš Nikolas 3,5/1, Švec Miroslav 3,5/1, Zsigmond Arpád 3,5/1 

25.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Hronovce B

15:3

Body za Kalnú B: Lukniš Lukáš 4,5/0, Lukniš Nikolas 3,5/1, Uhliar Martin 3,5/1, Zsigmond Arpád 3,5/1 

Tabulka soutěže po 26. kole - Majstrovská súťaž B
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body VU VS VZ VB
1 STK Tek.Lužany A  24 21 2 1 0 1084:478 322:110 68        
2 STK Čajkov B  24 19 3 2 0 959:632 282:150 65        
3 STK Jur nad Hronom B  24 17 3 4 0 986:598 292:140 61        
4 STK Ip.Sokolec B  24 17 2 5 0 941:611 279:153 60        
5 STK Mýtne Ludany B  24 14 2 8 0 870:745 242:190 54 1-0-1-0 74:61 20:16 4
6 TJ Tatran Pukanec A  24 13 4 7 0 828:730 237:195 54 1-0-1-0 61:74 16:20 4
7 STK Kalná n/Hronom B  24 13 3 8 0 858:743 243:189 53        
8 STK Hronovce A  24 6 5 13 0 744:814 201:231 41        
9 STK Iňa A  24 6 2 16 0 688:897 170:262 38        
10 STK Rybník E  24 5 1 18 0 630:994 147:285 35        
11 STK Hronovce B  24 3 3 18 0 552:1015 129:303 33        
12 STK Tek.Lužany B  24 4 0 20 0 622:976 144:288 32        
13 STK Rybník F  24 2 2 20 0 525:1054 120:312 30