Tekov z neba

Tekov z neba

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

 

ODKAZY

Gastrocentrum

Wellnessvodacky_klubecavzakladna_skolasos

Kalendár obecných akcií

Po Ut St Št Pia So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Ročník 2015/2016

Majstrovstvá okresu I. trieda

1.kolo
STK Demandice A - STK Kalná A

11:7

Body za Kalnú A: Hrdlička Marek 3.5/1, Lipták Ladislav 2/2, Uhliar Martin 1/3, Nichta Pavol 0.5/1

2.kolo
STK Kalná A - STK Čajkov A

3 :15

Body za Kalnú A: Hrdlička Marek 2/2, Madarász Eugen 1/3, Nichta Pavol 0/4, Lukniš Lukáš 0/4

3.kolo
TJ Hont. Trsťany E - STK Kalná A

7 :11

Body za Kalnú A: Hrdlička Marek 3/1, Madarász Eugen 3/1, Lipták Ladislav 3/1, Uhliar Martin 1/2, Nichta Pavol 1/0

4.kolo
Tek. Lužany A - Kalná A 

4:14

Body za Kalna A: Lipták Ladislav 4.5/0, Madarász Eugen 4.5/0, Hrdlička Marek 4/0, Markuš Matej 1/1, Nichta Pavol 0/2

5.kolo
STK Kalná A - STK Mýtne Ludany A 

6 :12

Body za Kalnú A: Lipták Ladislav 3/1, Hrdlička Marek 2/2, Madarász Eugen 1/3, Gabrhel Milan 0/3, Markuš Matej 0/1

6.kolo
Nová Baňa/Podlužany C - Kalná A 

17:1

Body za Kalnú A: Lipták Ladislav 1/3, Gabrhel Milan 0/4, Hrdlička Marek 0/4, Uhliar Martin 0/2, Chlpík Peter 0/2

7.kolo
STK Kalna A - STK Rybník C

0:18 (kontumačne)

 

8.kolo
Hont. Trsťany D - Kalná A

16:2

Body našich: Madarász Eugen 1/3, Uhliar Martin 1/3, Nochta Pavol 0/2, Markuš Matej 0/4
9.kolo

STK Kalna A - Družstevník Hronovce B

4:14

Body za Kalna A: Madarász Eugen 2/2, Gabrhel Milan 1/3, Nichta Pavol 1/3, Hrdlička Marek 0/4

10.kolo
STK Ip. Sokolec A - STK Kalná A

13:5

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3/1, Uhliar Martin 2/2, Markuš Matej 0/4, Nichta Pavol 0/4
11.kolo

STK Kalna A - SO Levice

7:11

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 2/2, Uhliar Martin 2/2, Hrdlička Marek 2/2, Nichta Pavol 1/3

12.kolo
STK Kalna A - STK Demandice A

3:15

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 1.5/3, Lipták Ladislav 1.5/3, Hancko Tibor 0/4, Nichta Pavol 0/4

13.kolo
STK Čajkov A - STK Kalná A

17:1

A: Madarász Eugen 1/3, Lukniš Lukáš 0/4, Hancko Tibor 0/4, Chlpík Peter 0/4

14.kolo
Kalná A - Hont. Trsťany E

10:8

Body za Kalnú A: Lipták Ladislav 2.5/1, Madarász Eugen 1.5/2, Lukniš Lukáš 1/2, Martin Uhliar 0/3, + 5xwo

15.kolo
Kalná A - Tek. Lužany A

10:8

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3/1, Hrdlička Marek 2.5/2, Uhliar Martin 2.5/2, Lipták Ladislav 2/2

16.kolo
Mýtne Ludany A - Kalná A

10:8

Body za Kalnú A: Lipták Ladislav 3.5/1, Madarász Eugen 2.5/2, Hrdlička Marek 2/2, Lukniš Lukáš 0/4

17.kolo
Kalná A - N.Baňa/Podlužany C

10:8

Body za Kalnú A : Lipták Ladislav 3.5/1, Madarász Eugen 2.5/2,
Lukniš Lukáš 2/2, Uhliar Martin 2/2

18.kolo
Rybník C - Kalná A

14:4

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 1/3, Uhliar Martin 1/3, Nichta Pavol 1/3, Liptáak Peter 1/3

19.kolo
Kalná A - Hont. Trsťany D

7:11

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 2.5/2, Hrdlička Marek 2/2, Lipták Ladislav 1.5/2, Uhliar Martin 1/3, Gabrhel Milan 0/1

20.kolo
Pohronie/Sikenica B - Kalná A

14:4

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 1/2, Nichta Pavol 1/3, Gabrhel Milan 1/3, Markuš Matej 0/4, 1x wo

21.kolo
Kalná A - Ip. Sokolec A

4:14

Body za Kalná A: Hrdlička Marek 2/2, Madarász Eugen 1/2, Nichta Pavol 0/2, Uhliar Martin 0/2, Lipták Peter 0/4, 1 x wo

22.kolo
SO Levice B - STK Kalná A

15:3

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 1/3, Lukniš Lukáš 1/3, Lipták Ladislav 1/3, Nichta Pavol 0/4
Tabulka soutěže po 22. kole -  MO I.trieda
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body VU VS VZ VB
1 STK Rybník C  22 20 0 2 0 989:428 312:84 62        
2 STO POHR. SIKENICA B  22 13 5 4 0 776:689 213:183 53 2-0-0-0 71:67 21:15 6
3 STK Čajkov A  22 14 3 5 0 871:618 238:158 53 0-0-2-0 67:71 15:21 2
4 SO Levice B  22 12 6 4 0 835:625 238:158 52        
5 STK N.Baňa/Podlužany C  22 11 4 7 0 744:662 220:176 48        
6 STK Ip.Sokolec A  22 10 4 8 0 760:743 201:195 46        
7 Hont. Trsťany – Dudi D  22 7 6 9 0 731:750 196:200 42        
8 STK Mýtne Ludany A  22 7 5 10 0 660:804 170:226 41        
9 STK Demandice A  21 6 3 12 0 660:764 174:204 36        
10 STK Kalná n/Hronom A  22 5 0 16 1 523:892 124:272 31        
11 Hont. Trsťany – Dudi E  21 4 1 16 0 543:826 136:242 30        
12 STK Tek.Lužany A  22 3 1 18 0 599:890 136:260 29        


Majstrovstvá okresu II. trieda

 


 

1.kolo
STK Kalná B - STK SAAG Šahy/ Veľké Túrovce B

13:5

Body za Kalnú B: Madarász Eugen 4.5/0, Lukniš Lukáš 3.5/1, Chlpík Peter 2/2,

Lukniš Nikolas 2/0, Zsigmond Arpád 1/1

2.kolo
STK Tekovské Lužany B - STK Kalná B

7 : 11

Body za Kalnú B: Lukniš Nikolas 4/0, Zsigmond Arpád 4/0, Mészáros Dávid 2/2, Chlpík Peter 1/3

3.kolo
STK Kalná B - STK Čajkov B

14 : 4

Body za Kalnú B: Lukniš Nikolas 3.5/0, Madarász Eugen 3.5/1, Lukniš Lukáš 3.5/1, Zsigmond Arpád 3.5/1

4.kolo
Kalná B - Hronovce B

15:3

Body za Kalnú B: Lukniš Nikolas 4.5/0, Takács Jozef 4.5/0, Lukniš Lukáš 3/1, Chlpík Peter 3/1

5.kolo
STK Pukanec A - STK Kalná B

10: 8

Body za Kalnú B:

Lukniš Lukáš 2.5/2, Zsigmond Arpád 2.5/2, Lukniš Nikolas 2/2, Takács Jozef 1/3

6.kolo
Kalná B - Rybník D

5:13

Body za Kalnú B:

Madarász Eugen 3/1, Lukniš Nikolas 1.5/3, Takács Jozef 0.5/4, Lukniš Lukáš 0/4

7.kolo
STK Ip. Sokolec B - STK Kalná B

10:8

Body za Kalnú B: Madarász Eugen 4.5/0, Zsigmond Arpád 2/2, Lukniš Lukáš 1.5/3, Takács Jozef 0/4
8.kolo
Kalná B - Iňa A 

13:5

Bodovanie: Lukniš Lukáš 4/0, Zsigmond Arpád 4/0, Takács Jozef 3/1, Chlpík Peter 2/2

9.kolo

STK Hronovce A - STK Kalná B

11:7

Body za Kalná B: Takács Jozef 3/1, Zsigmond Arpád 3/1, Lukniš Lukáš 1/3

10.kolo
STK Kalná B - STK Rybník E

15:3

Body za Kalnú B: Hrdlička Marek 4.5/0, Chlpík Peter 3.5/0, Lukniš Lukáš 3.5/0, Zsigmond Arpád 3.5/0

11.kolo
STK Mýtne Ludany B - STK Kalná B

9:9

Body za Kalnú B: Madarász Eugen 4/0, Lukniš Lukáš 3/1, Markuš Matej 1/1, Zsigmond Arpád 1/1, Chlpík Peter 0/4

12.kolo
STK SAAG Šahy B - STK Kalná B

11:7

Body za Kalnú B: Lukniš Lukáš 2.5/2, Zsigmond Arpád 2.5/2, Lukniš Nikolas 1/3, Mészáros Dávid 1/3

13.kolo
STK Kalná B - STK Tek. Lužany B

7:11

Body za Kalná B: Lipták Peter 3/1, Lukniš Nikolas 2/2, Mészáros Dávid 2/2, Švec Miroslav 0/4

14.kolo
Čajkov B - Kalná B

13:5

Lukniš Nikolas 2/2, Markuš Matej 2/2, Mészáros Dávid 1/3, Švec Miroslav 0/4

15.kolo
Hronovce B - Kalná B

10:8

Body za Kalnú B: Lukniš Lukáš 4.5/1, Švec Miroslav 1.5/3, Chlpík Peter 1/3, Mészáros Dávid 1/3

16.kolo
Kalná B - Pukanec A

12:6

Body za Kalnú B: Madarász Eugen 4.5/0, Lukniš Lukáš 2.5/2, Lukniš Nikolas 2.5/2, Hrdlička Marek 2.5/2, Švec Miroslav 0/1
17.kolo
Rybník D - Kalná B odložený
 

18.kolo
Kalná B - Ip. Sokolec B

5:13

Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 2/2, Lukniš Nikolas 1/3, Mészáros Dávid 1/1, Lukniš Lukáš 1/3, Švec Miroslav 0/2

19.kolo
Iňa A - Kalná B

10:8

Body za Kalnú B: Lipták Peter 3/1, Lukniš Lukáš 3/1, Chlpík Peter 1/3, Mészáros Dávid 1/3

20.kolo
Kalná B - Hronovce A

15:3

Body za Kalnú B: Lukniš Lukáš 4,5/0, Zsigmond Arpád 4,5/0, Lukniš Nikolas 4/0, Švec Miroslav 2/2

21.kolo
Rybník E - Kalná B

1:17

Body za Kalnú B: Mészáros Dávid 4.5/0, Lukniš Nikolas 4.5/0, Zsigmond Arpád 4.5/0, Chlpík Peter 3.5/1

22.kolo
STK Kalná B - STK M. Ludany B

8:10

Body za Kalnú B: Lukniš Nikolas 3/1, Lukniš Lukáš 3/1, Zsigmond Arpád 2/2, Švec Miroslav 0/4
Tabulka soutěže po 22. kole -  MO II.trieda
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body VU VS VZ VB
1 STK Rybník D  22 20 1 1 0 1006:419 315:81 63        
2 TJ SAAG Š./V.T. B  22 17 2 3 0 779:529 241:155 58        
3 STK Ip.Sokolec B  22 13 4 5 0 814:607 234:162 52        
4 TJ Tatran Pukanec A  21 14 2 5 0 778:593 224:154 51        
5 STK Mýtne Ludany B  22 12 4 6 0 836:603 238:158 50        
6 STK Kalná n/Hronom B  22 9 1 12 0 749:682 212:184 41 1-0-1-0 61:60 19:17 4
7 STK Čajkov B  22 9 1 12 0 639:722 179:217 41 1-0-1-0 60:61 17:19 4
8 STK Iňa A  22 8 2 12 0 683:786 178:218 40 2-0-0-0 74:60 22:14 6
9 STK Tek.Lužany B  22 8 2 12 0 689:736 185:211 40 0-0-2-0 60:74 14:22 2
10 STK Hronovce A  21 4 3 14 0 537:808 141:237 32        
11 STK Hronovce B  22 3 2 17 0 600:848 150:246 30        
12 STK Rybník E  22 2 0 20 0 288:1065 61:335 26