Tekov z neba

Tekov z neba

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

 

ODKAZY

Gastrocentrum

Wellnessvodacky_klubecavzakladna_skolasos

Kalendár obecných akcií

Po Ut St Št Pia So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Ročník 2014/2015

OSST Levice - Mistrovská soutěž B, muži 2014/2015

1.kolo
Kalná A - T. Lužany B 14:4
Ip.Sokolec - Kalná B  12:6

2.kolo
Kalná B - Kalná A  8:10
 

3.kolo
Kalná A - Pukanec A 12:6
Hont.Trsťany E - Kalná B 14:4

4.kolo
Hronovce C - Kalná A 3:15
Kalná B - Iňa A 12:6

5.kolo
Kalná A - Čajkov B 14:4
Mýtne Ludany B - Kalná A 13:5

6.kolo
Ipeľský Sokolec B - Kalná A  12:6
Kalná B - Rybník D  9:9

7.kolo

Kalná A - voľno
Tekovské Lužany B - Kalná B 3:15

8.kolo
Kalná A - Hont. Trsťany 12:6
Kalná B - voľno

9.kolo
Iňa A - Kalná A  3:15
Kalná B - Pukanec A  6:12

10.kolo
Kalná A - M. Ludany B 13:5
Hronovce C - Kalná B  2:16

11.kolo
Rybník D - Kalná A 4:14
Kalná B - Čajkov B  8:10

12.kolo
Tek. Lužany B - Kalná A  0:18
Kalná B - Ip. Sokolec B  4:14

13.kolo
Kalná A - Kalná B  11:7

14.kolo
TJ Tatran Pukanec A - STK Kalná A 9:9
Body za Kalnú: Lipták Ladislav 3.5/1, Uhliar Martin 3.5/1, Nichta Pavol 2/2, Hancko Tibor 0/2, Lipták Peter 0/2

STK Kalná B – TJ Hontianske Trsťany E  7:11
Body za Kalnú: Lukniš Lukáš 1/2, Zsigmond Árpád 1/2, Lukniš Nikolas 0/3, Madarász Eugen 0/3  

15.kolo
Kalná A - Hronovce C  14:4
Iňa A - Kalná B   7:11

16.kolo
Čajkov B - Kalná A 5:13
Kalná B - M. Ludany B 5:13

17.kolo
Kalná A - Ip. Sokolec B 13:5

Rybník D - Kalná B  7:11

18.kolo
Kalná B - Tek. Lužany B 14:4
Kalná A - voľno

19.kolo
Hont. Trsťany - Kalná A  11:7
Kalná B - voľno

20.kolo
Kalná A - Iňa A 16:2
Pukanec A - Kalná B 9:9

21.kolo
M.Ludany B - Kalná A  8:10
Kalná B - Hronovce C  9:9

22.kolo
Kalná A - Rybník D 9:9
Čajkov B - Kalná B 9:9

Naše A mužstvo vybojovali postup do vyššej súťaže (Majstrovstvá okresu I. trieda).

Tabulka soutěže po 22. kole -  MO II.trieda
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body VU VS VZ VB
1 STK Kalná n/Hronom A  20 17 2 1 0 841:469 249:111 73        
2 TJ Hont.Trsťany E  20 17 1 2 0 794:442 249:111 72        
3 STK Mýtne Ludany B  20 13 2 5 0 770:516 224:136 61        
4 STK Ip.Sokolec B  20 12 4 4 0 800:501 237:123 60        
5 STK Rybník D  20 11 3 6 0 713:596 207:153 56        
6 TJ Tatran Pukanec A  20 8 5 7 0 711:599 200:160 49        
7 STK Kalná n/Hronom B  20 6 4 10 0 636:703 175:185 42        
8 STK Čajkov B  20 4 2 14 0 551:768 141:219 34        
9 STK Kamenár Iňa A  20 4 0 16 0 482:842 105:255 32 1-0-1-0 70:65 18:18 5
10 Družstevník Hronovce C  20 3 3 14 0 485:833 113:247 32 1-0-1-0 65:70 18:18 5
11 STK Tek.Lužany B  20 2 0 18 0 384:898 80:280 26