Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

PACI PAC na JARNOM TURNÉ s NOVOU SHOW PRE DETIČKY

Medzi najmenšími patria k najobľúbenejším interpretom. Ich pesničky sú známe nielen z koncertov či internetu, ale najmä z obývačiek, kde si ich maminky a tatinovia spolu so svojimi detičkami spievajú, zabávajú sa, a zároveň sa aj vzdelávajú.

Dátum konania: 7. 4. 2018 začiatok od 10:00

Miesto konania: CK Junior, 93401 Levice

Typ akcie: divadlo

Organizátor: Mestské kultúrne stredisko Levice

Plné vstupné: 7 €

Známa dvojica PACI – Adriana Pešinová a PAC – Mário Praženec sa vydávajú na pokračovanie svojho zatiaľ najdlhšieho turné po celom Slovensku, pod názvom “Pesničková Encyklopédia” . K 25-tim mestám navštívených na jeseň, pribudne ďalších 10, kde sa sa predstavia so svojou zatiaľ najlepšou showkou pre najmenších, s novými kulisami, pesničkami a kostýmami. Na jarnom turné, ktoré sa viaže k poslednému DVD + CD “Pesničková Encyklopédia”, odznejú všetky hity, ktoré detičky od dvojice Paci Pac poznajú. Čiže detičky s môžu tešiť ako si zadupú na hit ‘Slon’ alebo zaskáču na nemenej obľúbenú skladbu ‘Opica’.

Dokonca pre všetkých najmenších kamarátov Paci Pac čaká v najbližších dňoch prekvapenie, v podobe úplne nového videoklipu a množstva súťaží s ich obľúbenými pesničkami. Vyberte sa s nami na pesničkové dobrodružstvo a prídite sa zabaviť na našom jesennom turné, ktoré začína už v marci.

Či si malý, či veľký, si vítaný!

Predpredaj vstupeniek :  v sieti Tickeportal  https://www.ticketportal.sk/Venue/103003

                                    MsKS Levice  http://www.mskslevice.sk/event/213415/paci-pac

                                    Levická informačná agentúra, Ul. Ľ. Štúra č.3 Levice. Tel: 036/6318 037, 0903 237 037


Vytvorené: 31. 1. 2018
Posledná aktualizácia: 31. 1. 2018 07:38