A picture

Navigácia

Obsah

Ročník 2017/2018

Majstrovstvá okresu I. trieda

1.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Rybník D

8:10

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3,5/1, Lukniš Lukáš 2,5/2, Markuš Matej 2/2, Nichta Pavol 0/4

2.kolo
STK Kalná nad Hronom A

volno  

3.kolo
STK Kalná nad Hronom A - TJ Hont. Trsťany/ Dudunce D

4:14

Body za Kalnú A: Lukniš Lukáš 2,5/2, Madarász Eugen 1,5/3, Nichta Pavol 0/4, Švec Miroslav 0/4

4.kolo
STK Tekovské Lužany A - STK Kalná nad Hronom A

7:11

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3,5/0, Lukniš Lukáš 1,5/2, Markuš Matej 1/0, Lipták Ladislav 0/2, Lukniš Nikolas 0/3, wo 5

 

5.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Čajkov A

2:16

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 1/3, Lipták Ladislav 0,5/4, Uhliar Martin 0,5/4, Lukniš Lukáš 0/4

6.kolo
STK Ipeľský Sokolec A - STK Kalná nad Hronom A

10:8 Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3/1, Lukniš Lukáš 2/2, Uhliar Martin 1,5/0, Lipták Ladislav 1/2, Lukniš Nikolas 0,5/4

7.kolo
STK Kalná nad Hronom A - STK Mýtne Ludany A

9:9

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 4/0, Lipták Ladislav 4/0, Lukniš Lukáš 1/3, Hrdlička Marek 0/4

8.kolo
STK Kalná nad Hronom A - SO Levice A

3:15

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 2/2, Švec Miroslav 1/3, Lukniš Lukáš 0/4, Lipták Ladislav 0/3, Nichta Pavol 0/1

9.kolo
STK N.Baňa/Podlužany C - STK Kalná nad Hronom A

7:11 Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3,5/1, Lukniš Lukáš 3,5/1, Markuš Matej 2/2, Nichta Pavol 1/0, Švec Miroslav 1/2

10.kolo
STK Rybník D - STK Kalná nad Hronom A

10:8 Body za Kalnú A: Lukniš Lukáš 2,5/2, Madarász Eugen 2,5/2, Markuš Matej 2/2, Švec Miroslav 1/3
11.kolo
STK Kalná nad Hronom A
voľno  
12.kolo
STK Hont. Trsťany D - STK Kalná nad Hronom A
9:9 Body za Kalnú A: Lukniš Lukáš 3,5/1, Madarász Eugen 3,5/1, Lipták Ladislav 2/2, Lukniš Nikolas 0/4
13.kolo
STK Kalná nad Hronom - STK Tek. Lužany A
13:5 Body za Kalnú A: Madarász Eugen 4,5, Uhliar Martin 3,5, Lipták Ladislav 2,5, Lukniš Lukáš 2,5
14.kolo
STK Čajkov A - STK Kalná nad Hronom
11:7

Body za Kalnú A: Madarász Eugen 2,5/2, Švec Miroslav 2/2, Lipták Ladislav 1,5/3, Lukniš Nikolas 1/3

15.kolo
STK Kalná nad Hronom  - STK Ip. Sokolec A
5:13 Body za Kalnú A: Madarász Eugen 1/3, Lukniš Lukáš 1/3, Lipták Ladislav 2/2, Uhliar Martin 1/3
16.kolo
STK Mýtne Ludany A - STK Kalná nad Hronom A
12:6 Body za Kalnú A: Lukniš Lukáš 1/3, Švec Miroslav 0/1, Lipták Ladislav 2/2, Madarász Eugen 3/1, Markuš Matej 0/3
17.kolo
STK Kalná nad Hronom A  -  SO Levice A
9:9 Body za Kalnú A: Madarász Eugen 3/1, Lipták Ladislav 3/1, Lukniš Lukáš 2/2, Nichta Pavol 1/3
18.kolo
STK Kalná nad Hronom A  -  STK Nová Baňa/Podlužany C
9:9 Body za Kalnú A: Madarász Eugen 2,5/2, Lukniš Lukáš 2,5/2, Markuš Matej 1/3, Uhliar Martin 3/1

 

Tabulka soutěže po 18. kole -  MO I.trieda
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body VU VS VZ VB
1 STK Čajkov A  16 13 1 2 0 668:428 193:95 43        
2 STK Mýtne Ludany A  15 12 2 1 0 583:422 162:108 41        
3 STK Ip.Sokolec A  16 11 1 4 0 617:463 175:113 39        
4 TJ Hont.Trsťany/Dudi D  15 6 4 5 0 553:465 152:118 31 1-1-0-0 89:56 25:11 5
5 SO Levice A  16 6 3 7 0 511:568 133:155 31 0-1-1-0 56:89 11:25 3
6 STK N.Baňa/Podlužany C  16 5 3 8 0 492:533 140:148 29        
7 STK Kalná n/Hronom A  16 3 4 9 0 479:593 122:166 26        
8 STK Tek.Lužany A  16 3 2 11 0 454:628 109:179 24        
9 STK Rybník D  16 2 0 14 0 393:650 92:196 20        

 

Majstrovstvá okresu II. trieda

1.kolo
STK Hronovce A - STK Kalná nad Hronom B

14:4

Body za Kalnú B: Nádaši Štefan 2/2,  Zsigmond Arpád 2/2,  Švec Miroslav 0/4, Bátovský Martin 0/4

2.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Rybník E

11:7

Body za Kalnú B: Uhliar Martin 4,5/0, Zsigmond Arpád 4,5/0, Švec Miroslav 1,5/3, Nádaši Štefan 0,5/0

3.kolo
STK Pukanec A - STK Kalná nad Hronom B

9:9 Body za Kalnú B: Nichta Pavol 3,5/1, Zsigmond Arpád 3,5/1, Švec Miroslav 2/2, Bátovský Martin 0/4

4.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Mýtne Ludany B

5:13 Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 3,5/1,  Švec Miroslav 1/3, Nichta Pavol 0,5/4, Bátovský Martin 0/4  

5.kolo
STK Tekovské Lužany B - STK Kalná nad Hronom B

3:15 Body za Kalnú B: Lipták Peter 4,5/0, Zsigmond Arpád 4,5/0, Švec Miroslav 3,5/1, Nichta Pavol 2,5/0, Bátovský Martin 0/2 

6.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Čajkov B

8:10

Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 3,5/1,  Nichta Pavol 2,5/2, Markuš Matej 2/2, Švec Miroslav 0/2, Bátovský Martin 0/2

7.kolo
STK Hronovce B - STK Kalná nad Hronom B

8:10 Body za Kalnú B: Švec Miroslav 3/1, Zsigmond Arpád 3/1, Markuš Matej 2/2, Nichta Pavol 2/2 

8.kolo
STK Iňa A - STK Kalná nad Hronom B

6:12 Body za Kalnú B: Švec Miroslav 3,5/1, Zsigmond Arpád 3/1,  Nichta Pavol 3/1, Markuš Matej 2,5/1, Bátovský Martin 0/1 
9.kolo voľno  

10.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Hronovce A

5:13 Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 3/1,  Lipták Peter 2/2, Nichta Pavol 0/2, Chlpík Peter 0/4, Bátovský Martin 0/2  
11.kolo

STK Rybník E - STK Kalná nad Hronom B

8:10

  Body za Kalnú B: Markuš Matej 3,5/1, Švec Miroslav 3,5/1, Nichta Pavol 2/2, Zsigmond Arpád 1/1, Bátovský Martin 0/2
12.kolo
STK Kalná nad Hronom B - TJ Tatran Pukanec A
11:7 Body za Kalnú B: Uhliar Martin 3/1, Markuš Matej 3/1, Zsigmond Arpád 2,5/2,  Švec Miroslav 2/0, Nichta Pavol 0,5/4
13.kolo
STK Mýtne Ludany B - STK Kalná nad Hronom B
14:4 Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 2/2,  Chlpík Peter 1/3, Švec Miroslav 1/3, Markuš Matej 0/2, Bátovský Martin 0/2
14.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Tek. Lužany B
11:7 Body za Kalnú B: Zsigmond Arpád 4,5/0,  Nichta Pavol 4,5/0, Markuš Matej 2/2, Bátovský Martin 0/4  
15.kolo
STK Čajkov B - STK Kalná nad Hronom B
12:6 Body za Kalnú B: Markuš Matej 2,5/2, Švec Miroslav 1,5/3, Nichta Pavol 1/1, Chlpík Peter 1/3, Bátovský Martin 0/2 
16.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Hronovce B
8:10 Body za Kalnú B: Švec Miroslav 2/2, Nichta Pavol 3/1, Zsigmond Arpád 3/1, Bátovský Martin 0/4
17.kolo
STK Kalná nad Hronom B - STK Iňa A
13:5 Body za Kalnú B: Nichta Pavol 4,5/0, Švec Miroslav 3,5/1,  Zsigmond Arpád 3,5/1, Bátovský Martin 0/1, Chlpík Peter 1,5/2
18.kolo
STK Kalná nad Hronom B
voľno  
Tabulka soutěže po 18. kole -  MO II.trieda
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body VU VS VZ VB
1 STK Hronovce A  16 15 1 0 0 650:412 193:95 47        
2 STK Mýtne Ludany B  16 13 1 2 0 675:423 197:91 43        
3 STK Čajkov B  16 10 2 4 0 580:476 161:127 38        
4 STK Kalná n/Hronom B  16 8 1 7 0 509:530 142:146 33        
5 TJ Tatran Pukanec A  16 6 3 7 0 541:514 149:139 31        
6 STK Iňa A  16 5 1 10 0 495:558 124:164 27        
7 STK Hronovce B  16 5 0 11 0 509:564 133:155 26        
8 STK Rybník E  16 4 1 11 0 477:597 123:165 25        
9 STK Tek.Lužany B  16 1 0 15 0 336:698 74:214 18